Aktualności

 

Krótsze terminy rezerwacji

18.03.2024

Informujemy Państwa, że w związku z nadchodzącym sezonem, bardzo dużą liczbą zapytań i zamówień, jesteśmy zmuszeni krócej trzymać dla Państwa rezerwację naszych Redaktorów, niż dotychczas. Wysłane do Państwa propozycje współpracy od 21.03.2024 będą miały krótszy termin ważności, niż miało to miejsce dotychczas. Ponownie musimy wdrożyć regułę „kto pierwszy (z Państwa), ten lepszy”. Za utrudnienia przepraszamy, będąc dumnymi jednocześnie, że nasz serwis cieszy się taką popularnością 😊

 

PROMOCJA LUTY – MARZEC 2024

13.02.2024

Od 17 lutego do 31 marca 2024 uruchamiamy promocję w ramach rozpoczęcia nowego semestru: letniego. Każdy, kto w tych dnia zgłosi się do nas po wsparcie i pomoc otrzyma od 5 do 20% rabatu na zamówienie.

Dodatkowo, osoba która złoży zamówienie na więcej, niż 50 stron i poleci nasze usługi znajomemu lub znajomej (z którą nawiążemy współpracę), otrzyma od 5 do 10 dodatkowych stron w gratisie (5 stron dotyczy przedziału zamówienia 50-70 stron, a 10 stron dotyczy przedziału powyżej 70 stron), które może wykorzystać w ramach bieżącego zamówienia lub wykorzystać w ciągu następnych 6 miesięcy.

Im więcej osób skorzysta z polecenia (i nawiąże z nami współpracę), tym więcej korzyści dla osoby polecającej.

Warunki promocji: konieczność powołania się na osobę polecającą (imię i nazwisko, lub numer zamówienia), przystąpienie do współpracy i uregulowanie wszystkich wpłat w ramach tej współpracy, zamówienie min. 40 stron tekstu (TNR 12, interlinia 1,5, około 1800 znaków/stronę).

 

Promocja na grudzień!!

28.11.2023

W ostatnim miesiącu roku uruchamiamy gigantyczną promocję, w której można zgarnąć od 10 do 30% rabatu. Promocja ważna od 1 grudnia 2023 roku do końca roku kalendarzowego. Szczegóły promocji otrzymujecie Państwo po przesłaniu do serwisu zapytania. Dotyczy zamówień od 40 stron. Dla zamówień poniżej 40 stron, zostanie wkrótce przygotowana osobna promocja. Zachęcamy do kontaktu!

 

Promocja sierpniowa!!

26.07.2022

Drodzy Państwo, dziękujemy za duże zainteresowanie promocją lipcową. Kierując się Państwa interesem, oraz sukcesem poprzedniej akcji, informujemy, że w dniach 1 do 31 sierpnia uruchamiany promocję, w której można zgarnąć 15% rabat zniżkowy na wszystkie usługi. Ponownie, promocja dotyczy nowych klientów i zamówień. Tak samo, jak poprzednio, warunkiem skorzystania z rabatu jest podjęcie decyzji o współpracy w ciągu 48 godzin, od momentu otrzymania propozycji współpracy, uregulowanie w tym czasie pierwszej wpłaty, oraz powołanie się na hasło: WAKACJE II.

 

Promocja lipcowa!!

28.06.2022

Uwaga! Informujemy, że wszyscy klienci (dotyczy nowych zawieranych umów, nie kontynuacji), którzy skorzystają z usług serwisu www.solidnepisanie.pl w dniach od 1 do 31 lipca 2022 roku, będą uprawnieni do otrzymania zniżki w wysokości 20%, jeśli po otrzymaniu propozycji współpracy i kosztorysu, w ciągu 48 godzin (od otrzymania takiego kosztorysu od nas) zdecydują się na podjęcie współpracy. 20% zniżki zostanie naliczone od całościowej ceny, zaproponowanej przez serwis. Po tym czasie (po upływie 48 godzin), zaproponowana cena nie będzie podlegała negocjacji i obniżeniu.

W celu otrzymania zniżki, konieczne jest spełnienie dwóch warunków:

  • podjęcie pozytywnej decyzji o współpracy (przy jednoczesnej akceptacji warunków współpracy) oraz dokonanie pierwszej wpłaty w terminie 48 godzin, od otrzymania propozycji współpracy i kosztorysu;
  • powołanie się na hasło: WAKACJE

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

 

Działamy bez przerwy

08.03.2020

Drodzy Klienci,
informujemy, że mimo panującej w Polsce sytuacji, stanu epidemicznego, nasz serwis działa bez przerwy, realizując zarówno wcześniej umówione, jak i nowe zamówienia.

Jak działamy?
1. Tak jak do tej pory kontakt z nami możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem online (formularz, mail) lub telefoniczny;
2. Przyjmujemy wyłącznie (tak jak miało to miejsce od zawsze) płatności bezgotówkowe (przelew);
3. Mamy (niezmiennie) dostęp do licznych źródeł, bibliotek cyfrowych, zasobów tekstowych (artykułów naukowych, książek, tekstów konferencyjnych), mimo, że biblioteki stacjonarne są pozamykane do odwołania.

Zapraszamy do kontaktu, uzyskania wsparcia i ukierunkowania w tych zwykłych-niezwykłych czasach!

Złóż zamówienie