Aktualności

 

Promocja sierpniowa!!

26.07.2019

Drodzy Państwo, dziękujemy za duże zainteresowanie promocją lipcową. Kierując się Państwa interesem, oraz sukcesem poprzedniej akcji, informujemy, że w dniach 1 do 31 sierpnia uruchamiany promocję, w której można zgarnąć 15% rabat zniżkowy na wszystkie usługi. Ponownie, promocja dotyczy nowych klientów i zamówień. Tak samo, jak poprzednio, warunkiem skorzystania z rabatu jest podjęcie decyzji o współpracy w ciągu 48 godzin, od momentu otrzymania propozycji współpracy, uregulowanie w tym czasie pierwszej wpłaty, oraz powołanie się na hasło: WAKACJE II.

 

Promocja lipcowa!!

28.06.2019

Uwaga! Informujemy, że wszyscy klienci (dotyczy nowych zawieranych umów, nie kontynuacji), którzy skorzystają z usług serwisu www.solidnepisanie.pl w dniach od 1 do 31 lipca 2019 roku, będą uprawnieni do otrzymania zniżki w wysokości 20%, jeśli po otrzymaniu propozycji współpracy i kosztorysu, w ciągu 48 godzin (od otrzymania takiego kosztorysu od nas) zdecydują się na podjęcie współpracy. 20% zniżki zostanie naliczone od całościowej ceny, zaproponowanej przez serwis. Po tym czasie (po upływie 48 godzin), zaproponowana cena nie będzie podlegała negocjacji i obniżeniu.

W celu otrzymania zniżki, konieczne jest spełnienie dwóch warunków:

  • podjęcie pozytywnej decyzji o współpracy (przy jednoczesnej akceptacji warunków współpracy) oraz dokonanie pierwszej wpłaty w terminie 48 godzin, od otrzymania propozycji współpracy i kosztorysu;
  • powołanie się na hasło: WAKACJE

Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Złóż zamówienie