Cennik

 

Finalna cena usługi uzależniona jest od kilku czynników (obszar tematyczny zagadnienia, objętość - ilość stron, czas realizacji) i ustalana jest indywidualnie z każdym Klientem. Dopuszczamy możliwość negocjacji ceny dla stałych Klientów, Klientów powracających oraz Klientów z "polecenia".

W celu złożenia zamówienia oraz otrzymania wyceny, prosimy o kontakt pod wskazanym w zakładce "kontakt" numerem telefonu lub maila.

Prosimy o podanie szczegółów zamówienia: obszaru zagadnienia, objętości i terminu przygotowania dzieła. Po dokonaniu analizy, skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia oferty.


Z czego wynika cena usługi?


Nasze wykonawstwo charakteryzuje wysoka jakość, rzetelność oraz profesjonalizm w wyszukaniu, doborze i selekcji materiałów źródłowych. Działamy legalnie, przedstawiamy dane rejestrowe, podpisujemy umowy o dzieło, na życzenie Zamawiającego przedstawiamy raporty podobieństwa z systemu Plagiat.pl.

Poszczególne materiały zbierają, scalają i przygotowują ludzie, wyspecjalizowani w swojej dziedzinie wiedzy, którzy nie dopuszczają do skuch merytorycznych, co ma olbrzymie znaczenie podczas spędzania wielu godzin w bibiotece, podczas doboru literatury, wyszukiwania informacji w bazach danych, oraz powszechnie dostępnych źródłach wiedzy. Każdemu Klientowi przysługuje prawo do wnoszenia poprawek w ciągu 60 dni od momentu całkowitego rozliczenia się z zamówionego dzieła. Punktualność, terminowość, solidność i wysoka wartość przygotowywanego tekstu to podstawowe wyznaczniki naszej pracy i działania.

Cennik pomocy w pisaniu prac zaliczeniowych

Utrzymanie dobrej firmy kosztuje, składa się na nią dobra organizacja, zabezpieczenie interesu Klienta, szybka i sprawna obsługa, dokumentowanie wiarygodności i autentyczności przygotowywanego dla Państwa dzieła oraz doskonały zespół fachowców, który ma pojęcie jak należy zanalizować dane zagadnienie nauki.

Złóż zamówienie