Jaki jest zakres pomocy?

 

Pomoc serwisu obejmuje bardzo szeroki zakres. W początkowej fazie kontaktu, kiedy zgłaszacie się Państwo do nas, skupiamy się na kwestiach elementarnych, podstawowych, czyli wyjściowych.

Na samym początku zadaniem osoby przyjmującej od Państwa zapytanie, albo Wykonującego zlecenie (Redaktora) jest dokładne przeanalizowanie tematu, z jakim się do nas zgłaszacie, a jeśli go Państwo nie posiadacie, zasugerowanie obszaru, który jest zgodny z Państwa zainteresowaniami.

Następnym krokiem będzie zaproponowanie pomysłu, koncepcji interesującego zarysu planu czy konspektu. Plan powinien być ciekawy, niebanalny i musi ściśle odnosić się do przedmiotu badań. W zależności od tego, czy tworzycie Państwo tekst o charakterze analitycznym, opisowym czy badawczym, plan może obejmować teoretyczne zagadnienia, definicje, pojęcia albo uwzględniać metodologię badań własnych i zarys analityczny. To, co czyni z nas wyjątkowy serwis to umiejętność zasugerowania pomysłu na plan wraz z listą bazową bibliografii, stanowiącą punkt wyjścia dla dalszych rozważań.

Zakres pomocy w pisaniu prac magisterskich

Po sformułowaniu planu i jego zatwierdzeniu, możemy przystąpić do dalszego realizowania zadania, a co za tym idzie, zgodnie z ustalonym harmonogramem kolejnych etapów zamówienia.

Po zakończeniu realizacji macie Państwo prawo skonsultować z nami efekty przedstawionego tekstu, omówić problemy, zagadnienia. Naszym zadaniem jest właściwe ukierunkowanie i ugruntowanie Państwa wiedzy, tak aby proces pisania i tworzenia był łatwy i przyjemny.

Złóż zamówienie