Dlaczego my?

 

Pisanie prac dyplomowych, w tym licencjackich, magisterskich czy zaliczeniowych, jak też realizowanie się w zakresie jakiejkolwiek innej formy twórczości to dla bardzo wielu klientów przdsięwzięcie kosztujące dużo nerwów, stresów i wątpliwości. Dla potencjalnego Klienta, zwrócenie się o pomoc w przygotowaniu wzorcowych tekstów, a co za tym idzie zdecydowanie się na współpracę z jednym z istniejących serwisów jest niemałym wyzwaniem. Chodzi przecież o powierzenie swojego czasu i pieniędzy określonego zespołowi ludzi, którzy w sposób odpowiedzialny podejdą do zadania. Nieuczciwa konkurencja w postaci serwisów nieprowadzących działalności gospodarczej, niemających podwykonawców z odpowiednim wykształceniem merytorycznym, proponując zaniżone stawki dość mocno wpływa na zaburzony obraz Klientów o tym co dobre i wartościowe. Analizując poszczególne oferty powinniście Państwo dokładnie zapoznać się z tym, co my możemy dla Państwa zrobić, a jak konstruowana jest oferta i poziom obsługi przez pozostałe serwisy.

8 powodów, dla których warto wybrać naszą ofertę:

  1. Bo nie mamy problemów z pamięcią i jeśli mówimy Klientowi, że serwis istnieje od tylu lat, to znaczy, że tak jest. Nie piszemy, że istniejemy od 100 lat, tyko po to, aby urwać kontakt z Klientem, kiedy ten poprosi o dane firmy, która będzie wykonywała dla niego zamówienie. Na prośbę klienta, osoba, z którą nawiązaliście Państwo kontakt, mailowy czy telefoniczny, przedstawia Państwu wydruk z Centralnej Ewidencji Działalności i Informacji Gospodarczej, a co za tym idzie, nazwę firmy, adres jej rejestracji, numer NIP, oraz REGON, wskazując na konkretnego Wykonawcę Państwa zamówienia. Podstawą niezawodnej współpracy musi być wiedza na temat tego, jaki konkretnie podmiot gospodarczy odpowiada za wykonanie tej konkretnej, danej usługi.
  2. Bo nasi Redaktorzy (Wykonujący zlecenie), a inaczej mówiąc podwykonawcy nie mają problemu z uwzględnianiem Państwa uwag. Zarówno tych merytorycznych, jak i językowych. Na zgłaszanie uwag merytorycznych lub językowych, dajemy Klientowi aż 60 dni. Jako pierwsi i jedyni na rynku oferujemy tak długi czas wnoszenia swoich uwag!
  3. Bo szanujemy Państwa czas, pieniądze i każdą wpłaconą do nas złotówkę.
  4. Bo dostarczymy Państwu zamówiony tekst lub jego część zgodnie z grafikiem, albo wcześniej! Nie przeciągamy terminów!
  5. Bo odbieramy zawsze telefony i odpisujemy na maile 24 godziny na dobę! Nie jesteśmy ignorantami, odpowiadamy na każde pytanie, na każdą wątpliwość, nie wpędzamy Państwa w kompleksy, ani nie udowadniamy swojej wyższości. Zawsze jesteśmy kulturalni, serdeczni, pomocni i pełni szacunku.
  6. Bo jeśli płacicie Państwo za określoną liczbę stron, to taką liczbę stron Państwo otrzymujecie, a nawet może się zdarzyć, że będzie ich więcej i to zupełnie bezpłatnie!
  7. Bo nam zależy na dobrze wykonanej pracy. Wiemy, że jeśli uczciwie podejdziemy do tematu, to nam się to opłaci. Jesteśmy pewni, że nasze zaangażowanie, przygotowanie merytoryczne oraz uczciwość stanowią elementy współpracy, którą Państwo docenicie, i będziecie chcieli do nas wrócić, albo polecicie nas znajomym!

Złóż zamówienie