FAQ

Jakie mamy doświadczenie w świadczeniu usług?

Naszemu serwisowi, jako platformie łączącej w sobie zawsze wspaniałych klientów - nowych i starych, polecających sobie wzajemnie nasze usługi, i tych którzy do serwisu solidnepisanie.pl trafiają sami, znakomitych redaktorów – autorów, oraz tych, którzy od początku serwis tworzyli od strony zarządzającej, rozdysponowującej zamówieniami, obsługujących zamówienia – udało się stworzyć przez blisko 10 lat zespół, któremu trudno odmówić doświadczenia, profesjonalizmu i wiedzy. Nasza polityka jest jasna i przejrzysta, zasady współpracy klarowne, a zakres usług ciągle ulega zwiększeniu.

Do czego sprowadzają się usługi serwisu?

Pomoc serwisu jest bardzo szeroka. Możecie się Państwo zgłosić do nas z dowolnym problemem naukowym, niezależnie czy problemem tym jest brak pomysłu na stworzenie planu pracy, brak umiejętności zgromadzenia literatury do pracy naukowej, czy też kompletny brak wiedzy dotyczący tego, jak zabrać się za pisanie pracy licencjackiej, czy magisterskiej, na czym polega stworzenie prezentacji Power Point, czy jakie elementy powinien mieć w sobie dobrze napisany esej, czy praca roczna. Zespół doświadczonych redaktorów jest w stanie na każdym etapie wspłpracy przeprowadzić Państwa przez trudny proces pisania pracy naukowej, niezależnie od tego, na jakim etapie nauki się Państwo znajdujecie, czy też niezależnie od zakresu tematycznego.

W zakresie jakiego typu tekstów możemy pomóc?

Dla redaktorów serwisu nie ma znaczenia, z jaką dziedziną wiedzy, czy na jakim etapie nauki, czy też wreszcie – z jakim typem tekstu (rozprawka, esej, artykuł naukowy, recenzja, praca zaliczeniowa, praca licencjacka, praca magisterska, prezentacja, pytania do egzaminu itd.) nie potraficie Państwo sobie poradzić. Nie każdy jest przecież alfą i omegą. Ważne jest to, że wiedza, doświadczenie i profesjonalizm naszych redaktorów, ułatwi Państwu wdrożyć się i przygotować do pisania pracy naukowej.

Jakie kwalifikacje mają redaktorzy serwisu solidnepisanie.pl?

Wszystkie osoby współpracujące z serwisem mają wykształcenie wyższe, niejednokrotnie z zakresu kilku kierunków. Oprócz tego osoby te są wyposażone w takie narzędzia jak umiejętność analitycznego myślenia, solidna metodyka pracy, umiejętność wyszukiwania, selekcjonowania źródeł, docierania do bardzo różnej, bogatej literatury: publikacji ciągłej, czasopism, akt prawnych, tekstów konferencyjnych, w języku polskim, angielskim, rosyjskim, niekiedy nawet i czeskim, ukraińskim itd. Są to osoby odpowiedzialne, terminowe, działające metodycznie, skrupulatnie, których pomoc, wiedza i doświadczenie stanowią nieocenione źródło inspiracji.

Co różni serwis solidnepisanie.pl od konkurencji?

Przede wszystkim serwis jest i jest. Istnieje, niezmiennie od lat. Nie pojawia się i znika, jak większość serwisów, które nabijają w butelkę, oferując absurdalnie niskie ceny, obiecując klientowi złote góry, wszystko po to, aby koniecznie skorzystał z jego usług, a potem jak przychodzi co do czego, po zainkasowaniu należności, serwis rozmywa się równie szybko, co się pojawił. Nasz serwis funkcjonuje na rynku od blisko dekady, nieprzerwanie. Nigdy nie zawiedliśmy żadnego z klientów, który zgłosił się do nas o pomoc, zawsze wykazujemy się profesjonalizmem, kulturą osobistą, jesteśmy szybcy, konkretni, precyzujemy jasno zasady współpracy, odpisujemy na maile błyskawicznie, oferujemy spisanie umowy, przedstawiamy dane rejestrowe, niezależnie od gabarytu zamówienia, stajemy zawsze na wysokości zadania, jeśli chodzi o merytoryczność, terminowość i płynność kontaktu. Odpowiadamy na każde pytanie, nie ma u nas ukrytych gwiazdek, stawiamy na uczciwość, działanie fair play i poważne, odpowiedzialne funkcjonowanie na rynku.

Z jakich dziedzin nauki mogę uzyskać pomoc?

Wszystkie dziedziny nauki, które aktualnie obsługujemy znajdują się na podstronie https://www.solidnepisanie.pl/specjalizacje.html. Jeśli zdarzyło się tak, że wśród interesujących dziedzin, klient nie może odnaleźć swojej, istnieje opcja, że po prostu (ze względu na wąski zakres tematyczny) nie znalazła się ona w rozpisce. W takim wypadku, należy zadać nam pytanie, czy obsługujemy tę konkretną dziedzinę nauki. Jeśli tak, nie powinno nic stać na przeszkodzie, aby zaprezentować Państwu warunki współpracy, zakres i kosztorys.

Czy pomagamy w zakresie teorii, czy też w zakresie metodologii badań?

Oferujemy pomoc zarówno w zakresie zagadnień czysto teoretycznych, jak i w zakresie zagadnień teoretyczno-badawczych.

W jaki sposób należy złożyć zamówienie?

Aby przystąpić do współpracy z serwisem solidnepisanie.pl należy wysłać maila na adres kontakt@solidnepisanie.pl lub złożyć zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego, w celu określenia interesującego Państwa zagadnienia, liczby stron (strona = strona maszynopisu znormalizowanego, tj. ok 1800 znaków / stronę) oraz terminu realizacji. Po otrzymaniu od serwisu informacji, zawierających w sobie szczegóły ustaleń stron, kosztorys, często też harmonogram wpłat i realizacji, klient dopełnia formalności, co jest jednoznaczne z przystąpieniem serwisu do realizacji.

Czy istnieje możliwość przesłania redaktorowi wytycznych merytorycznych, spisu bibliografii, na których mi zależy, albo zwrócenia uwagi na konkretne zagadnienia?

Oczywiście. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby klient, przystępujący do współpracy z serwisem na określonych wcześniej zasadach, przesłał redaktorowi wytyczne merytoryczne, posiadany spis treści, spis bibliografii, czy zwrócił uwagę na terminy, pojęcia, zagadnienia, które go szczególnie interesują, bądź są niezbędne dla procesu realizacji dzieła.

Jakie są terminy realizacji zamówienia złożonego w serwisie solidnepisanie.pl?

To, że jesteśmy od blisko dekady na rynku, pozwoliło nam zbudować zaufanie, renomę, a to przekłada się na dużą popularność serwisu. Zapytań mamy od zawsze dużo, pojawiają się codziennie, dlatego najlepszym wyjściem (z punktu widzenia klienta) byłoby zawarcie z nami współpracy z odpowiednim wyprzedzeniem. Wówczas, realizację możemy sobie spokojnie podzielić na większą ilość etapów, działać bez presji czasu, i zorganizować grafik, w taki sposób, aby wszystko rozsądnie zaplanować. Taka przezorność ma szczególnie znaczenie w okresie od stycznia do czerwca, kiedy serwis ma niezliczoną liczbę zapytań :) Wiadomo jednak, że nie wszystko można z wyprzedzeniem zaplanować, wtedy, mimo wszystko również staramy się być proklient, zorganizować termin w naszym grafiku, przydzielić Państwu redaktora, i rozpocząć tzw. pilną realizację. Bardzo często dostosowujemy się do terminów narzucanych przez klientów, ale niestety są też sytuacje, kiedy pomimo najszczerszych chęci, braki terminów w naszym kalendarzu, czy braki redaktorów (zajętych innych zamówieniami), uniemożliwiają nam podjęcie współpracy.

Jakie są formy płatności za usługę?

Płatność za usługę każdorazowo i bez wyjątku odbywa się za pośrednictwem przelewu tradycyjnego, dokonywanego przez Państwa w swoim banku lub na poczcie, na wskazany przez nas firmowy rachunek bankowy. Co ciekawe, warto podkreślić, że w przeciwieństwie do innych serwisów, które przystępują do realizacji dopiero po zaksięgowaniu wpłaty, co znacznie wydłuża proces realizacji, nawet o kilka dni, my uruchamiany realizację zamówienia już w chwili przesłania przez klienta potwierdzenia wpłaty. Co więcej, takie potwierdzenie wpłaty może mieć formę potwierdzenia pdf, wysłanego na adres kontakt@solidnepisanie.pl lub formę MMS’a wysłanego na numer kontaktowy, podany na stronie serwisu.

Czy mogą się zdarzyć ukryte opłaty dla wycenionej usługi?

Absolutnie nie ma takiej możliwości. Raz wyceniona usługa stanowi ustalenie kosztorysowe pomiędzy stronami (zakres stron, termin realizacji itd.). Oczywiście, może się zdarzyć tak, że klient zechce uzyskać od nas dodatkowe strony (wówczas odpłatnie, jeśli mówimy o realizacji zagadnienia, punktów, wcześniej nie umówionych lub nieustalonych np. w planie), albo sam redaktor zaproponuje dodatkowe treści, ale wyłącznie za aprobatą klienta.

Czy poprawki do usługi są płatne?

Poprawki do realizowanej przez nasz serwis usługi są bezpłatne, kiedy klient zgłasza nam, że prosi o wprowadzenie korekty merytorycznej lub językowej tekstu. Sposób zgłaszania poprawek, czas na ich wnoszenie, są ściśle ustalone na początku współpracy, w ramach ustaleń stron.

Czy istnieje możliwość uzyskania rabatu na usługi?

Jak najbardziej. Serwis oferuje dwa typy rabatu. Pierwszy z nich to rabat dla nowych klientów, którzy otrzymują rabat tzw. automatyczny, uzależniony od liczby stron, jaką zamawiają. Klienci, którzy zamawiają od 30 do 50 stron otrzymują rabat w wysokości 5%. Klienci, którzy składają zamówienie na 51-100 stron, otrzymują rabat w wysokości 10%.

Oprócz tego, oferujemy rabat dla stałych, powracających klientów, albo klientów z polecenia, którzy mogą uzyskać nawet do 20% rabatu, w stosunku do aktualnej, oferowanej ceny za usługę.

Jaką mam gwarancję, że po wpłaconej należności, otrzymam zrealizowaną usługę?

Przede wszystkim nie jesteśmy oszustami, ani hipokrytami. Sami przestrzegamy przed oszustami, których w sieci jest mnóstwo, ale rozumiemy obawy klientów. Co powinno przekonać Państwa do skorzystania z naszych usług? Masę rzeczy, ale po kolei:

  • nie jesteśmy anonimowi – otrzymujecie Państwo dane rejestrowe firmy, która przyjmuje zamówienie do realizacji. Dane te są też umieszczone na stronie;
  • istnieje możliwość spisania umowy o dzieło;
  • w kontaktach z klientem cechuje nas pełen profesjonalizm, odpowiadamy na każde pytanie, rozwiewamy wątpliwości, staramy się bardziej, niż inni wykazać swoją rzeczowością i solidnością;
  • jako nieliczni (w stosunku do pozostałych serwisów) umieściliśmy na stronie politykę prywatności, zgodną z polityką RODO. Dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo danych;
  • umożliwiamy płatność w transzach, etapami, nie oczekując jednorazowej wpłaty za całość usługi;
  • na życzenie klienta oferujemy możliwość bezpłatnego sprawdzenia zrealizowanego dzieła w systemie Plagiat.pl, a wyniki raportu przekazywane są klientowi;

itp.

Jaką mam pewność, że zamówiona usługa będzie wolna od wad prawnych, nie będzie plagiatem?

Wszystkie teksty przygotowywane w serwisie przez naszych redaktorów są wolne od wad prawnych, nie są plagiatami. Są to teksty autorskie, staranne, wartościowe pod względem merytorycznym, bogate w doborze źródeł bibliograficznych. Przykładamy dużą wagę do kwestii praw autorskich, są to dla nas kwestie bardzo ważne i stanowią o poważnym podejściu do świadczonych usług.

W jaki sposób mogę korzystać z usług zrealizowanych w serwisie solidnepisanie.pl?

Rzecz oczywista, stoimy na tym samym stanowisku, co wszystkie inne legalnie działające serwisy, mówiącym o tym, że klienci mogą korzystać z przygotowanych przez nas treści, wyłącznie w sposób nienaruszający zapisów polskiego prawa, w szczególności w zakresie Prawa Autorskiego, oraz art 272 KK.

Złóż zamówienie