Poprawa prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych


 

Od wielu lat serwis solidnepisanie.pl świadczy usługi poprawy prac: licencjackich, magisterskich, dyplomowych. Poprawa prac magisterskich, licencjackich i dyplomowych obejmuje bardzo różne typy korekt, począwszy od stylistycznych, językowych, składniowych, ortograficznych, interpunkcyjnych, a skończywszy na poprawach merytorycznych.
Proces poprawy pracy klienta na ogół jest procesem skomplikowanym, czasochłonnym i żmudnym. Zanim jednak dochodzi do nanoszenia na tekst korekty, konieczne jest zapoznanie się z tekstem i właściwe oszacowanie, z czym mamy do czynienia. Jak to się wszystko odbywa i na czym polega korekta prac magisterskich i innych? Zapraszamy do zapoznania się z poniższym tekstem.

Czy przesłanie tekstu pracy dyplomowej do wyceny korekty jest konieczne?

Są klienci, którym wydaje się, że możliwe jest wykonanie tzw. wyceny korekty pracy magisterskiej "na oko" czy "mniej więcej", bez wglądu w tekst. Nie tylko nie jest to możliwe, ale też i mało profesjonalne. Jeśli spotkacie się Państwo z taką propozycją, możecie być Państwo pewni, że nie traktuje się Was poważnie. Wyobraźcie sobie bowiem Państwo sytuację, kiedy zlecacie "zaocznie" naprawę samochodu, albo wprowadzenie poprawek do źle uszytej sukni ślubnej i oczekujecie w związku z tym kosztorysu i terminu wykonania naprawy. Mało realne, prawda? Zaufalibyście takiej osobie, lub takiej firmie, która jest w stanie bez zapoznania się z przedmiotem korekty, podać jej cenę? No właśnie. Tak samo jest w przypadku tekstu i korekty pracy dyplomowej. Trzeba do niej zaglądnąć, aby oszacować:

  • ile ma stron,
  • jakie są komentarze do niego z uwagami,
  • jak wygląda strona formalna/estetyczna tekstu,
  • jak wygląda strona językowa tekstu (tutaj szczególnie ważne jest, czy błędy stylistyczne, językowe, interpunkcyjne, składniowe dotyczą kilku stron, pojedynczych fragmentów, czy całej pracy),
  • jak wygląda strona merytoryczna tekstu,
  • czy tekst nie nosi w sobie znamion plagiatu.

Po dogłębnym zapoznaniu się z tekstem, możliwe jest przedstawienie kosztorysu i terminu realizacji poprawy pracy dyplomowej. Bez obawy. Wycena nie trwa całe wieki. Wprawnemu oku zajmuje przysłowiową chwilę, aby stwierdzić, co i w jakim zakresie jest do poprawy. Oczywiście, że lista uwag przesłana przez potencjalnego klienta ułatwia sprawę i skraca termin przygotowania wyceny. Jeśli nie nie ma, może to potrwać trochę dłużej, ale tak, czy inaczej, nie należy zapominać, że cały czas też chodzi o to, aby Państwa pracę licencjacką czy magisterską wyprowadzić na prostą, prawda?

Po otrzymaniu od nas propozycji współpracy, wraz z kosztorysem, decydujecie Państwo, czy przedstawione warunki korekty pracy dyplomowej Państwu odpowiadają i czy przystępujecie do współpracy z serwisem.

Czy korekta pracy dyplomowej to usługa tania czy droga?

Pomijając fakt, że to, co dla innych będzie oznaczało dużo, dla innych może oznaczać mało, na cenę korekty wpływa nasycenie błędów, zakres poprawy, a często też termin narzucony przez klienta. Nie można porównywać konieczności poprawienia w całej pracy interpunkcji, z koniecznością na przykład przygotowania nowych treści, albo z poprawą przypisów, kiedy żaden z nich nie pokrywa się ze tekstem właściwym, bo niestety i takie rzeczy się zdarzają.

To, co jednak warte podkreślenia - opcje są zawsze dwie. Albo coś robi się raz i porządnie, ale też nie będzie to za półdarmo. Albo próbując zaoszczędzić, dostaje się bubla, albo nie dostaje się nic, i finalnie płaci się kolejny raz, w myśl zasady: "Skąpy płaci dwa razy".

I o ile serwis solidnepisanie.pl hołduje zasadzie, że korekty prac dyplomowych, licencjackich i magisterskich wykonuje raz i porządnie, o tyle wiele serwisów w sieci oferuje bardzo tanie usługi, za bardzo kiepską jakość. I są klienci, którzy na tę kiepską jakość się łapią, myśląc, że sposób wykonania korekty wszędzie jest jednakowy. Uwierzcie nam Państwo - nie jest.

Skąd nasza pewność w tym temacie? Ano stąd, że mieliśmy sytuacje, kiedy klienci, zamiast dokładnie przeanalizować naszą ofertę, sposób prowadzenia rozmowy, zweryfikować czy mają do czynienia z firmą z krwi i kości, czy przypadkowym anonimem ogłaszającym się na tablicy ogłoszeń, łapali się na bardzo tanie oferty, tracili pieniądze, czas, zostawali z niczym, albo korekta była zrobiona "po łebkach" i w konsekwencji musieli ponownie wydać pieniądze, wracali do nas, tyle że najczęściej wtedy, my już nie mogliśmy przyjąć zamówienia, ze względu na zapełnione grafiki.

Czy jeśli prześle mój tekst do wyceny korekty, to będzie on bezpieczny? Nie znajdzie się gdzieś w Internecie?

I tym razem zwracamy Państwu uwagę na to, komu ten tekst podsyłacie. To bardzo ważne i ma znaczenie, czy ktoś jest anonimowy, czy nie. Jeśli podsyłacie Państwo swoją pracę magisterską do poprawy osobie, która występuje w Internecie wyłącznie pod adresem mailowym i numerem telefonu (którego i tak nie odbierze), albo co gorsza, posiłkuje się numerem komunikatora GG, to faktycznie, istnieje spore ryzyko, że skoro na starcie taka osoba chce zachować jak największą anonimowość, to oznaczać będzie, że niekoniecznie poważnie i merytorycznie podchodzi do realizacji usługi, a jej usługi niewiele mają związku z legalną działalnością. Stąd też rodzi się duże ryzyko związane z tym, że nie wiadomo, czy Państwa treści nie zostaną przez nią wykorzystane na jej własne potrzeby.

Jeśli natomiast przesyłacie Państwo tekst do firmy, która legitymuje się danymi rejestrowymi (w naszym wypadku znajdują się one na stronie głównej - belka po lewej stronie, widoczna w opcji widoku treści strony "na komputer", w Polityce prywatności, oraz zawsze istnieje możliwość przesłania klientowi danych, pochodzących z CEIDG), oferuje możliwość spisania umowy (pamiętajcie Państwo, że umowa zresztą to przywilej przede wszystkim dla Państwa :) Nie wierzcie opiniom, że umowa to przymus!), kontakt z nią jest płynny i merytoryczny, to nie ma opcji, żeby Państwa tekst został wykorzystany w sposób sprzeczny z ustaleniami, aby przypisano sobie do Państwa treści autorstwo (kwestie praw autorskich traktujemy bardzo poważnie), albo żeby opublikowano go w Internecie.

Możecie być Państwo spokojni, że korzystając z usługi wyceny korekty pracy licencjackiej, magisterskiej czy dyplomowej w serwisie solidnepisanie.pl, zostaniecie potraktowani merytorycznie, uczciwie, zaś wycena korekty odbędzie się na jasnych, przejrzystych zasadach. Podobnie, jak później sama korekta, również odbywać się będzie zgodnie z ustaleniami stron, i tym, co przedstawione zostanie w wysłanej Państwu propozycji współpracy. Nie poprosimy też Państwa o dopłatę (przy raz ustalonej cenie korekty), chyba, że Państwo poproszą o dodatkowe elementy, które nie były przedmiotem wcześniejszych ustaleń.

Kto dokonuje poprawek/korekt w pracach licencjackich, magisterskich, dyplomowych?

Korekty językowe,stylistyczne, składniowe, interpunkcyjne, wykonywane są wyłącznie przez językoznawców, polonistów, albo osoby mające ścisłe wykształcenie humanistyczne i właściwe dla tego wykształcenia narzędzia językowe.

Z kolei korekty merytoryczne w pracy dyplomowej, licencjackiej, magisterskiej wykonywane są przez osoby mające wiedzę, doświadczenie, wykształcenie kierunkowe lub zdolności w danym przedmiocie korekty.

Nie warto pozostawiać korekty pracy dyplomowej przypadkowi

Korekta pracy dyplomowej jest na tyle poważną kwestią, że absolutnie nie można pozostawiać jej przypadkowi. To w końcu moment, który zwieńcza Państwa ciężką, wytężoną i systematyczną pracę nad tekstem, który powstawał przez długi czas i ma ogromną wagę. Przedstawiliśmy wiele argumentów, które potwierdzają, że jesteśmy solidną i sprawdzoną przez wielu klientów firmą, której można zaufać w kwestii poprawy pracy. Nie pozostaje więc Państwu teraz nic innego, jak tylko skontaktować się z nami i zaczekać na wycenę poprawy pracy. Kontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak jest to możliwe. Co więcej, zachęcamy do tego, aby i Państwo po ukończeniu swojej pracy skontaktowali się z nami bez zbędnej zwłoki. Pozwoli nam to umieścić realizację zlecenia korekty pracy w terminie, który jest odpowiedni dla Państwa - tym samym nie będziemy się spieszyć, a poprawa zostanie wykonana z należytą starannością.

Poprawa prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych - wygodnie i sprawnie

Korekta pracy dyplomowej z naszą pomocą jest niezwykle prosta. Nie muszą Państwo bowiem spotykać się z nami osobiście. Wystarczy, że skontaktujecie się telefonicznie, mailowo lub przy pomocy formularza znajdującego się na stronie. Wycenę, a także dalsze etapy pracy nad zleceniem omawiamy zdalnie - jest to szybka i wygodna dla obu strona forma komunikacji. Pozwala nam też obsługiwać klientów z całego kraju, bez względu na ich miejsce zamieszkania. Nie warto więc szukać dalej, tylko zgłosić swoją pracę do korekty w naszym serwisie - sprawdzonym, rzetelnym i polecanym. Jesteśmy pewni, że czeka nas owocna współpraca!

Złóż zamówienie