Serwis solidnepisanie.pl w liczbach

Od 2009 (do końca 2018) roku serwis solidnepisanie.pl obsłużył blisko 4000 etapów zamówień! Z każdym miesiącem przybywa nam nowych klientów, powracają też klienci stali, co utwierdza nas w przekonaniu, że świadczymy usługi niezmiennie na tak samo wysokim poziomie!

Procent zadowolenia klientów wynosił prawie 100%!

Statystycznie, na przestrzeni lat, najwięcej zgłaszających się do serwisu miało problemy z pisaniem własnej pracy licencjackiej, na drugim miejscu uplasowały się problemy z pisaniem pracy magisterskiej! Poszukując wsparcia w serwisie, klienci kierowali się profesjonalizmem obsługi, naszą wiedzą w temacie i szybkością odpowiedzi (60%), doświadczeniem, merytorycznością, kulturą w kontaktach z drugim człowiekiem (30%) i ceną (10%). Dla zdecydowanej większości klientów najważniejsze kryterium w doborze usługodawcy ma też fakt, czy serwis oferuje usługi w ramach zarejestrowanej firmy (76%).

Właściwie niemalże 100% klientów ocenia, że stosunek jakości do ceny jest adekwatny! Równie wysoko oceniana jest terminowość realizowanych usług i trzymanie się ustalonego na początku współpracy harmonogramu.

Około 90% klientów wraca do nas ponownie, albo poleca nasze usługi znajomym, rodzinie, przyjaciołom!

88% klientów oceniło pozytywnie szybkość, w jakiej uzyskiwano wyniki raportu podobieństwa z systemu Plagiat.pl, zaś 91% klientów uznało po kilku pierwszych mailach, że usługi serwisu uznać należy za wiarygodne!

100% klientów ocenia pozytywnie możliwość błyskawicznego uzyskania danych rejestrowych firmy obsługującej ich zamówienie, jak i możliwość zawarcia różnych form umowy!

Każdego roku otrzymujemy dziesiątki maili, w których zadowoleni klienci dziękują nam za wsparcie, pomoc i ukierunkowanie! Uprzejmie zachęcamy Państwa do dołączenia do grona zadowolonych z naszych usług klientów!

Złóż zamówienie